Konsulting

konsulting

Poszukujesz doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają ekspercką wiedzę i będą w stanie zaproponować tylko trafione rozwiązania, dzięki którym Twój biznes nagle zacznie przynosić dwukrotnie wyższe przychody? Przykro nam, nie znamy się na cudach, za to potrafimy dokładnie analizować i rekomendować. Jeżeli umiesz i chcesz posłuchać, zapraszamy.

Zanim zaczniemy…

…należy się kilka słów o samym konsultingu. Wszystko po to, abyśmy się dobrze zrozumieli. Konsulting to zespół usług o charakterze doradczym, które mają na celu niesienie pomocy dla przedsiębiorców, często działających w wyspecjalizowanych branżach. Zespół naszych konsultantów doskonale orientuje się w meandrach sfery prawno-ekonomicznej, organizacyjnej, jak i technicznej.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność wymagającą stosowania wysoce skomplikowanych procedur lub poszukują obiektywnego zewnętrznego obserwatora, który na podstawie szczegółowej analizy dotychczasowej działalności usprawni działanie firmy lub pomoże we wdrożeniu szytych na miarę innowacji. Możesz liczyć na całkowitą poufność naszych usług oraz pełną neutralność i dbałość o tajemnicę przekazywanych danych firmowych.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

icoAuditAudyt innowacji

Chcesz wdrożyć nowy produkt lub ulepszyć istniejącą usługę? Skorzystaj z oceny potencjału i potrzeb swojego przedsiębiorstwa i sięgnij po innowacje. Przeanalizujemy Twoją pozycję rynkową, aktualny model biznesowy jak i przyjrzymy się organizacji firmy i dojrzałości technologicznej. Dowiedz się więcej.

icoInnovationInnowacje – doradztwo we wdrożeniu

Otrzymujesz szczegółowe informacje oraz rekomendowane procedury, które pozwolą wdrożyć innowacje w Twojej firmie. Może to być nabycie praw do korzystania z danego rozwiązania, czy wdrożenie indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań, jak i nawiązanie współpracy z jednostką naukową. Dowiedz się więcej.

icoOptimalOptymalizacja finansowa przedsiębiorstwa

Przyjrzymy się wnikliwie relacji przychodów do kosztów. Wskażemy miejsca, w których w Twojej firmie uciekają pieniądze oraz podpowiemy jak szukać oszczędności. Przeprowadzimy nie tylko audyt, ale i zorganizujemy szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników. Dowiedz się więcej.

icoBusinessDoradztwo biznesowe

Skorzystaj z merytorycznej asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej, dzięki której Twoja firma rozwinie skrzydła. Poznamy specyfikę Twojej firmy, przyjrzymy się jej działaniu, zidentyfikujemy potrzeby i problemy nie tylko w aspekcie organizacyjnym, ale i marketingowym, finansowym, czy formalno-prawnym. Dowiedz się więcej.

icoFinansePozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego źródła finansowania, możesz liczyć na naszą pomoc. Na podstawie szczegółowej analizy wskażemy te źródła, które pomogą w dalszym rozwoju. Pomożemy również przy wnioskach, biznesplanach i studiach wykonalności. Dowiedz się więcej.

icoOutsourceOptymalizacja procesów biznesowych pod kątem outsourcingu

Usprawnij działalność poprzez outsourcing procesów biznesowych. Zmaksymalizuj oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu spójności działania całej Twojej firmy. Dowiedz się więcej.

icoSysitModelowanie procesów biznesowych pod kątem wdrożeń rozwiązań informatycznych

Jeżeli korzystasz w swojej firmie z rozbudowanych rozwiązań teleinformatycznych, możesz potrzebować ich optymalizacji. Gwarantujemy mapowanie procesów biznesowych organizacji z wykorzystaniem notacji BPMN 2.0. Dowiedz się więcej.

icoAnalizeAnaliza funkcjonalna pod kątem wdrożenia systemów informatycznych

Dogłębna analiza zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa na etapach tworzenia projektów informatycznych. Otrzymasz specyfikację funkcjonalną i techniczną, co umożliwia zaprojektowanie skrojonego na miarę indywidualnych potrzeb systemu informatycznego. Dowiedz się więcej.

icoOutfinanceAudyt projektów unijnych

Twoja firma realizuje jeden z projektów unijnych? Skorzystaj z niezależnego audytu, który zweryfikuje poprawność i zasadność umowy i wniosków o dofinansowanie. Dowiedz się więcej.

icoEnergyDoradztwo w zakresie efektywności energetycznej

Popraw zarządzanie energią cieplną i elektryczną w swojej firmie. Dzięki optymalizacji ograniczysz straty energii, utniesz koszty oraz sprawisz, że Twoje przedsiębiorstwo stanie się bardziej przyjazne środowisku. Dowiedz się więcej.

icoBrAudyt jednostki otrzymującej środki na działalność B+R

Otrzymujesz środki na działalność badawczo-rozwojową? Podlegasz więc obowiązkowemu, okresowemu audytowi zewnętrznemu instytucji, który ma na celu sprawdzić, czy pozyskiwane środki finansowe są prawidłowo wydawane. Dowiedz się więcej.