Netrix Group na podium Działania 1.2 RPO WL

Wyniki naboru wniosków w ramach Działania 1.2 RPO WL Badania celowe to kolejne potwierdzenie wysokiej skuteczności Netrix Group.

Pierwsze dwa miejsca zajęły projekty, dla których wnioski zostały napisane przez naszą firmę. Są to:

  • „PatientStation – prace badawczo-rozwojowe prowadzące do zaprojektowania i zbudowania systemu do autorehabilitacji pacjentów chorych na chorobę Parkinsona”. Wnioskodawca: Riget Software Sp. z o.o.,
  • „Stworzenie inteligentnego systemu analizy danych wieloźródłowych służącego do monitorowania zachowań konsumenckich oraz urządzenia do przesyłania danych z systemów POS”. Wnioskodawca: Netrix Group Sp. z o.o.

Łącznie w ramach Działania 1.2 RPO WL Badania celowe firma Netrix Group napisała 5 wniosków, które spełniły kryteria i uzyskały wymaganą liczbę punktów. Wyżej wymienione projekty otrzymały najwyższe noty w postaci (odpowiednio) 87 i 86 punktów. To kolejny, obok 19 zakwalifikowanych wniosków z naboru RPO WM „2.1 E-usługi / 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza – typ projektów e-zdrowie”, tak duży sukces firmy.

Gratulujemy Wnioskodawcom, których projekty zostały wyróżnione do dofinansowania, a naszym klientom dziękujemy za zaufanie i współpracę. Obiecujemy, że następnym razem również Was nie zawiedziemy.

Oficjalny komunikat dotyczący ogłoszenia wyników znajduje się pod tym linkiem.